VCNT

 


VCNT - Výzkumné a vývojové centrum Nikoly Tesly je naší hlavní základnou, kde probíhá výzkum technologií a vývoj našich výrobků. VCNT je moderní reprezantativní budova navržená tak, aby poskytla dostatek kapacity nejen pro současné, ale i pro budoucí potřeby HST CREATIVE.


 

Zaměřeni na aplikovaný výzkum a inovativní přístup

 

  • VCNT je moderní, architektonicky unikátní budova poskytující zázemí pro všechny naše výzkumné a vývojové aktivity. Jsou zde umístěny kanceláře pro konstruktérské týmy, laboratoře pro testování, prototypové dílny a show room pro prezentaci našich výrobků a technologií. Po domluvě zde můžeme uvítat naše zákazníky, stejně jako zástupce firem, které nad investicemi do automatizace svařování uvažují.

 

vcnt_3.jpg

VCNT

vcnt_2.jpg

Kanceláře konstrukce

vcnt_1.jpg

Moderní a čistý design

 

 

 

Aplikovaný výzkum

 

  • Zabýváme se nalézáním nových cest pro automatizaci svařování, připravujeme unikátní výrobní postupy a do praxe uvádíme výsledky systematického bádání. Spolupracujeme s dalšími významnými institucemi a vědeckými pracovišti v celé Evoropě.

 

 

kamera.jpg

Projekt S_Cam 2014 - 2019

q_alfa.jpg

Projekt Q_Alfa 2014 - 2018

observer.jpg

Projekt O_App 2016 - 2021

 

 

 

Inovativní přístup

 

  • HST CREATIVE nemá ve svém výrobním programu výrobek, který nemá DNA HST CREATIVE, tedy DNA novosti a chytré inovace. I pro zobecněné a standardní výrobky nalézáme řešení, vylepšující vlastnosti a použitelnost. Vytvořili jsme ale i mnoho výrobků zcela unikátních.

 

rwp.jpg

RWP 108.221

ewr.jpg

EWR 1450.108

hwr.jpg

HWR 3152.108