Design a ergonomie


V HST CREATIVE se silně zaměřujeme na provázání designu, technologie a člověka. Naše zařízení jsou navrhována jako ergonomicky promyšlené výrobní prostředky s výbornými technickými parametry s přitažlivým designem, který umí podpořit příznivý image jejich uživatele.


 

S úctou k tradici

  • České země patřily od 19 století k nejrozvinutějším zemím Evropy. Zejména období mezi dvěma světovými válkami je pro nás nejvýznamnějším obdobím, pokud se týká dějin moderních. Během této doby došlo k velkému rozmachu průmyslové výroby ve špičkovývh oborech strojírenství, automobilového a leteckého průmyslu. Výrobky pocházející z Československa oprávněně dobily svět. Tragické období druhé světové války český průmysl přečkal v pozoruhodně dobré kondici, avšak destrukce hodnot následující po roce 1948, kdy se k moci dostal komunistický primitivismus znamenal všeobecný úpadek, který se v nadějných 60. letech podařilo na krátký čas překonat. Právě v tomto období ze sebe dosluhující genarace konstruktérů vydala poslední plody, aby v roce 1968 za přihlížení celého Světa, Československo upadlo do tmy na dalších dvacet let.

 

jawa.jpg1000.jpgaero.jpg

                     JAWA 500 OHC                                                   ŠKODA 1000MB                                                     AERO 145


 

HST CREATIVE 2009 - 2016

  • Ve změněné době globální ekonomiky, naše země jen těžce hledá hodnoty ze kterých vzešla. HST CREATIVE se však svou filozofií ke slavné minulosti z let minulých hrdě hlásí a snaží se na to nejlepší navázat svou prací, protože víme, že píli, nápaditost a tvůrčího ducha máme po našich předcích v genech.

 

rwp.jpgewr.jpghwr.jpg

                      RWP 108.221.HL                                               EWR 1450.108                                                  HWR 3152.108.H