Zadejte kód

DOCKER CAMERA

...Účelem komplexu je poskytnout kvalitní nezkreslený pohled přímo do svařovacího oblouku. Moderní systém s ovládáním dotykovou obrazovkou přináší snadné a intuitivní ovládání všech funkcí a srozumitelné zobrazení scény svařování s vysokým rozlišením.

 

  • DOCKER CAMERA je autonomní funkční komplex pro vizuální kontrolu svařovacího procesu pomocí digitální kamery pro přímý pohled do svaru. Koplex lze použít pro libovolné metody svařování a řezání plasmou, včetně metody svařování pod tavidlem SAW.
  • Digitální kamera HST CREATIVE NICK 03 je namontována na izolovaném nosiči, který může nést také laserový zářič. Plášť kamery je dvouvrstvý s chlazením elektroniky proudícím vzduchem. Kvalitní objektiv s nastavením clony a zaostření je chráněn výměnným sklem a vzduchovou clonou, kterou vytváří odpadní vzduch chladící tělo kamery. Kamera věrně zobrazuje fokusovaný pohled přímo do svaru a to bez přídavných filtrů, bez zkreslení, se zanedbatelným zpoždění obrazu. Kamera je vhodná pro všechny druhy svařování, softwarové vylepšení výsledného obrazu a systém přizpůsobení aktuální světelnosti scény přináší věrný a plně srozumitelný obraz i při svařování pro kamery problematickými metodami včetně vysoceenergetického pulzního svařování metodou MAG Pulse. Stejně tak svařování metodou TIG DC s velkým gradientem proudových hladin je reálné. Svařování metodou TIG AC je snímáno precisně i při vysokém lesku svařovaných dílů.
  • Propracované softwarové zpracování obrazu přináší i funkci virtuálního zaměřovacího kříže a uživatem definovanou oblast zájmu kdy lze místně obraz zesvětlit - ROI, což zvyšuje přehlednost scény svařování na možné maximum. ROI je jako další funkce ovládán dotykovými gesty na obrazovce.
  • Kamera NICK 03 je vyspělé řešení dálkové kontroly procesu svařování s vynikající srozumitelností i při obtížných metodách svařování. Možnost záznamu na SSD disk počítače podtrhuje technickou úroveň přístroje. Počítač kompaktní konstrukce je součástí těla kamery a zpracovává datový tok pro linku průmyslového ETHERNETU, která zabezpečuje výbornou stabilitu a je netečná k průmyslovému rušení ze svářeček. Kamera umožňujě digitální zoom a to spolu s možností přiblížit kameru na 35cm od svařování umožňuje v případě potřeby dostatečné zvětšení obrazu.

  • Komplex je ovládán z 19" TouchScreen displeje se skleněným povrchem zasazeným do ocelové designové skříně, ve které je zároveň umístěn průmyslový počítač. LCD zprostředkovává dotykové ovládání funkcí komplexu a zároveň slouží pro zobrazení obrazu kamery ve vnořeném okně.

 


 

Hlavní výhody

 Komplex je plně autonomní a lze ho svépomocí nainstalovat.

 Digitální kamera s plně srozumitelným fokusovaným obrazem jakokoli svářecí metody, s nastavitelnou oblastí zájmu - ROI.

 Touch Screen LCD 19" zobrazující zároveň obraz kamery a ovládací prvky. Podpora ovládání pohybovými gesty.

PRACOVNÍ VÝKONY

HODNOTA

Provozní zatížitelnost **

24/7
TECHNOLOGIE SVAŘOVÁNÍ A OVLÁDÁNÍ  HODNOTA
Rozměr dotykového displeje v úhlopříčce 19"
Kamerový systém NICK 03 pro přímý pohled do svaru * SAW, TIG DC
Kamerový systém NICK 03 pro přímý pohled do svaru * Bez omezení metod svařování
ENERGIE A PROSTŘEDÍ HODNOTA 
Napájení ze sítě 1x230V 50/60 Hz
Charakteristika umístění na pracovní pozici Pro montáž na jiné konstrukce
Třída krytí IP 51 C
Příkon instalační ***
ROZMĚRY HODNOTA 
Výška ***
Šířka ***
Hloubka ***
Hmotnost ***

 

* Položka je volitelná, nebo existuje ve více provedeních, které se vzájemně odlišují funkcionalitou. Uvedené údaje platí pro nejvyšší varianty.

** 8/5 = zatížení v jedné směně /// 16/6 = průmyslové zatížení /// 24/7 = nepřetržité zatížení.

*** Data nelze poskytnout zcela přesně, protože jsou závislá na zvolené konfiguraci stroje. Uvedena je maximální efektivní hodnota.

 

... Změna technických parametrů je vyhrazena bez předchozího upozornění.

HST CREATIVE DOCKER

HST CREATIVE DOCKER

HST CREATIVE DOCKER

HST CREATIVE DOCKER

HST CREATIVE DOCKER

HST CREATIVE DOCKER

HST CREATIVE DOCKER

HST CREATIVE DOCKER