FEEDER HANDY - podavač studeného drátu

- Autonomní podavač studeného drátu FEEDER HANDY je oblíbeným produktem výrobního programu HST CREATIVE. Desítky kusů dodaných do provozů u našich zákazníků překvapili i nás. Je to tím, že FEEDER HANDY je rychle návratnou drobnou investicí.

√  Unikátní výkonové charakteristiky umožňují jakkoli obtížné svařování a to včetně podávání hliníkových materiálů bez degenarace drátu.

√  Fyzické podávání drátu je i při svařování velkými oscilačními hodnotami podání vpřed i vzad 100% lineární do mezní frekvence podávání.

  Vysoce přesné podávání se zobrazením množství drátu dodaného do svaru v mm3/min plně dostatečné i pro svařování laserem.

  Velmi jednoduché a přitom funkčně propracované ovládání prostřednictvím jednoho displeje a jednoho tlačítka.

  Kvalitní doplňková výbava reflektující rozdílné svářecí techniky a techlologické potřeby.

 

- FEEDER HANDY je praktický pomocník, který může výrazně ulehčit práci svářečům při stacionárním svařování, přináší růst produktivity práce, snižuje náklady na přídavný materiál a zvyšuje kvalitu produkce.

- A aby byla Vaše práce podavačem studeného drátu ještě komfortnější přicházíme novinkou ve formě pojízdného nosiče, který Vám manipulaci se zařízením usnadní 100%. Konstrukce nosiče je bytelná, vyrobena kvalitní oceli, pro pohodlnou bezproblémovou manipulaci je pak nosič opatřen čtyřmi kolečky.

 

...Nakonfigurujete si stroj dle Vašich potřeb a objednejte z pohodlí Vašeho domova zde

 

 

 

Načítám přehrávač...